GalerieInfoLinky a přáteléKontakt

 

Čtěte ať víte, do čeho jdete

 

Při focení vás povedu, pomůžu vám uvolnit se a být přirozená, aniž bych překračovala vaše hranice. Ty si určujete vy sama.

Jsem si vědoma, že fotoaparát je "zrcadlo" a občas nemilosrdně odkrývá náš stud, bloky, strach se projevit nebo nepřijetí sebe sama. V tomto případě přichází na řadu můj osobitý terapeutický přístup, pomocí něhož se můžete tohoto zbytečného břemene zbavit. Pracuji způsobem zcela intuitivním, ale funkčním.

Zeptejte se mě na všechno, co vás zajímá.
 
Focení probíhá v příjemném prostředí rodinného ateliéru s nádherným výhledem a zahradou, kterou je možno využít k pořizování snímků v exteriéru.

Budu se vám věnovat 3 hodiny, přičemž necelou první hodinu strávíme vzájemným seznamováním a povídáním o vašich představách, jak by měly fotografie vypadat. Během této doby vám také vytvořím make up a v případě, že nebudeme fotit jen portrét, vybereme doplňky.

Můžete si s sebou vzít cokoliv, v čem chcete být vyfocena. Velmi dobře působí jednobarevné látky či šátky, jelikož nejsou "konkrétní", kouzlo má ovšem i úplná nahota. V případě aktů dávám přednost decentímu provedení v náznacích. Nicméně "odvážným" snímkům na vaše přání se nebráním.

Ve výsledku ode mě dostanete na DVD 15 upravených fotografií v plném rozlišení a jejich zmenšené verze vhodné ke vkládání na internet, posílání mailem atp.
3 nejlepší fotografie vám vytisknu ve formátu A4.
Ze zkušeností vím, že je lepší ponechat výběr fotek na mě. Pokud si to však budete přát, můžete si vybrat sama z malých náhledů, které vám pošlu ke shlédnutí. Retuše provádím citlivě, nenápadně, ale s maximálním efektem.

Doba dodání fotografií je 2-3 týdny, ale většinou to stihnu dříve.

Ceník vám ráda sdělím na vyžádání.

Neupravené fotografie bohužel neposkytuji, děkuji za pochopení.

V případě dotazů či individuálních požadavků, mě prosím neváhejte kontaktovat. Jsem otevřená jakékoliv zajímavé spolupráci.

Těším se na vás!

 


  Komerční reference:
Vernon galerie, Delonghi, Tina B. festival, agentura GATE, Tchibo, výstava Tauromaquia, výstava Modigliani, Billa, Orion
_________________________________________________________

Ženy, které jsou součástí hnutí Mohendžodáro, mají 20% slevu na mé služby.